DZIEŃ 1 (06.09.2012)

Warszawa华沙

Zbiórka na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie na dwie godziny przed planowanym odlotem. 10:50 wylot z Warszawy do Xiamen (z przesiadką we Frankfurcie i stopoverem w Hong Kongu).

DZIEŃ 2 (07.09.2012)

Hong Kong 香港

Rano o godzinie 06:50 przylot do Hong Kongu – miasta o niepowtarzalnej, kosmopolitycznej atmosferze. To tędy od XVI w. przenikała do Chin europejska kultura i europejskie towary, w tym – za sprawą Brytyjczyków - niesławne opium. Hongkong przyciąga turystów z całego świata najniższymi cenami sprzętu elektronicznego. Zaprosimy Państwa na wycieczkę po Wyspie Hongkong i Półwyspie Kowloon. Wjedziemy na najwyższy szczyt Hong Kongu – Wzgórze Wiktorii (552m.), skąd będą mogli Państwo podziwiać panoramę całego Hong Kongu. Następnie odwiedzimy Zatokę Repulse, gdzie będą mieli Państwo czas wolny na spacer po plaży lub kąpiel w morzu. Następnie przejedziemy do portu  Aberdeen (miejsce słynnych w Hong Kongu domów na wodzie), wieczorem spacer po Promenadzie Gwiazd, skąd rozciąga się wspaniały widok na miasto zatopione w morzu świateł. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3 (08.09.2012)

Xiamen 厦门

Rano transfer na lotnisko. Przelot do Xiamen o godzinie 09:50, przylot do Xiamen, jednego z najszybciej rozwijających się miast w Chinach o godzinie 11:10. Przejazd na targi CIFIT/spotkania B2B. Po zakończeniu targów transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 4 (09.09.2012)

 Xiamen 厦门

Śniadanie. Rano przejazd na targi CIFIT/udział w seminarium. Po zakończeniu targów transfer do hotelu. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 5 (10.09.2012)

Xiamen 厦门

Śniadanie. Przejazd na targi CIFIT. Popołudniu zwiedzanie świątyni buddyjskiej  Nanputuo, której historia sięga aż dynastii Tang. Zwiedzanie wyspy Gulangyu – głównej atrakcji turystycznej Xiamen. Spacer po głównej ulicy handlowej miasta Zhongshan Lu. Czas wolny na zakupy. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 6 (11.09.2012)

Xiamen 厦门- Warszawa 华沙

Po śniadaniu przejazd na lotnisko. Wylot o godzinie 07:45, przesiadka w Hong Kongu i Londynie. Przylot do Warszawy o godzinie 21:20.

 

 

Czas pożegnać Chiny. Mamy nadzieję, że będą Państwo z przyjemnością, a może i z nutką nostalgii, wspominać naszą wycieczkę do niezwykłej krainy zwanej Państwem Środka.

 

 

Program podany jest ramowo – kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

© by Urząd Miasta Płock, 2012